Telefon: +420 731 25 20 20

Záchrana Dat

Lepší Servis

Příjem servisní zakázky

 

Záchrana a obnova dat

Zachraňujeme data z pevných disků. Záchranu provádíme i po zformátování, nechtěném smazání nebo přeinstalaci. 80% případů řešíme přímo v servisu(Praha 5 - Košíře), ve zbylých případech spolupracujeme se špičkovými odborníky v oboru.

Jak postupovat při nechtěném smazání dat?

Pokud omylem nenávratně smažete data na svém počítači, přestaňte na něm pracovat a kontaktujte nás. Pokud budete na počítači dále pracovat snižujete pravděpodobnost úspěšné obnovy dat.

Jak se chová počítač s poškozeným pevným diskem?

  • počítač zamrzá, náhle se restartuje
  • je slyšet cvakání
  • počítač pracuje velmi pomalu, stále svítí kontrolka pevného disku
  • při spuštění Windows se počítač restartuje
  • počítač hlásí, že nenašel pevný disk "Boot device not found"

Jsme schopni zajistit kompletní opravu, tzn. záchranu dat, výměnu vadného disku a reinstalaci operačního systému do původního stavu (závislé na stupni poškození). Při opravě v servisu s sebou prosím vezměte instalační média (stačí i kopie), která jste obdrželi při nákupu počítače či notebooku.


Cenu záchrany vám sdělíme po diagnostice, která je zdarma. Obnova dat trvá několik hodin až několik dnů. Většinou ale nezabere více než 3 pracovní dny.

Servis a opravy počítačů, tiskáren, notebooků

Provádíme nejlevnější servis a opravy počítačů, odvirování počítačů v Praze. Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé, kvalitní a hlavně levné odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu v Praze 5 Košířích, nebo si sjednat návštěvu technika k vám domů.

Klikněte na to se mi líbí a získejte
10% slevu na naše služby.