Telefon: +420 731 25 20 20

Servis Počítačů

Lepší servis logo

Servis PC

 

Servis a opravy stolních počítačů

Provádíme servis a opravy počítačů (stolní pc i notebooky) a jejich příslušenství (tiskárny, monitory).Klademe důraz na rychlé, kvalitní a levné odstranění závady. Opravujeme mechanické i programové závady. Při opravách klademe maximální důraz na ochranu a zachování vašich dat v počítači (fotky, dokumenty apod.).

 

Nejčasteji se setkáváme s těmito závadami:

  • zamrzání počítače, náhlé restartování
  • velmi pomalý chod a práce počítače
  • nefunkčnost e-mailu, internetového připojení
  • "černá obrazovka" po spuštění, modrá obrazovka smrti při práci
  • hlučný chod větráků, přehřívání počítače

Hardwarové (mechanické) opravy

Provádíme opravy základních součástí počítače: základní desky, procesory, operační paměti, napájecí zdroje. Většinu dílů máme skladem a proto jsme schopni provést servis PC většinou během 1 - 3 pracovních dnů. Veškeré náklady oprav sdělujeme zákazníkovi předem, opravy provádíme po odsouhlasení.

Softwarové (programové) opravy

Nainstalujeme vám operační systém, provedeme zálohu důležitých dat. Opravíme nefunkční, nebo poškozený software. Zajistíme instalaci všech verzí operačního systému Windows XP, Winows Vista, Windows 7 nebo i starších Windows 2000, Windows 98 apod. z originálního, nebo záložního média. V případě že vlastníte originální licenční štítek, není instalační CD/DVD pro většinu verzí třeba.

Servis a opravy počítačů, tiskáren, notebooků

Provádíme nejlevnější servis a opravy počítačů, odvirování počítačů v Praze. Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé, kvalitní a hlavně levné odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu v Praze 5 Košířích, nebo si sjednat návštěvu technika k vám domů.

 
Servis na Mobil