Telefon: +420 731 25 20 20

Odvirování PC

Lepší Servis

Příjem servisní zakázky

 

Odvirování PC a notebooků

Počítačové viry jsou velkým nebezpečím, které může ohrozit vaši práci. V dnešní době existuje mnoho variant škodlivého software např. viry, trojští koně, spyware, malware, rootkity apod. Škodlivý software se do počítače dostane nejčastěji z internetových stránek, nebo z elektronické pošty. Pokud je počítač již zavirovaný, je třeba situaci rychle řešit. Každá další práce na počítači, eventuelně spuštění může znamenat pád operačního systému v krajním případě i ztrátu vašich dat.

Jak se chová zavirovaný počítač?

  • velmi pomalý chod, opožděné reakce
  • náhlé restartování
  • zamrznutí systému
  • nefunkčnost připojení k internetu
  • výskyt nechtěných oken s reklamou

Při odvirování počítače je naprostou prioritou zachování vašich dokumentů, obrázků a jiných souborů. V některých případech je samotným virem poškozen operační systém, v těchto případech je nutné zálohovat data a provést reinstalaci počítače. Tento postup při odvirování pc volíme jako poslední variantu, kterou s vámi samozřejmě konzultujeme.

 

Pokud máte zavirovaný počítač, kontaktujte nás. Počítač můžeme odvirovat v servisu (Praha 5 - Košíře), nebo přímo u vás.

Servis a opravy počítačů, tiskáren, notebooků

Provádíme nejlevnější servis a opravy počítačů, odvirování počítačů v Praze. Víme, jakou cenu má Váš čas, a proto klademe důraz na rychlé, kvalitní a hlavně levné odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu v Praze 5 Košířích, nebo si sjednat návštěvu technika k vám domů.

Klikněte na to se mi líbí a získejte
10% slevu na naše služby.